Len dnes ráno sme vás informovali o tom, že Christián Jaroš absolvoval svoj prvý pästný súboj v zámorskej Národnej hokejovej lige. Portál Ottawasun.com priniesol len pred nedávnom čerstvú informáciu o tom, že je náš mladý obranca zranený a bude absentovať dlhšiu dobu.

22-ročný Slovák sa pustil do súboja s hráčom New Yorku Islanders Rossom Johnstonom. Slovenský reprezentant si viedol statočne, aj keď sa nakoniec porúčal k zemi ako prvý. Kanadský útočník totiž nie je žiadne orezávatko a ani zďaleka to nebol jeho prvý súboj ako v prípade hráča Ottawy Senators.

Tréner “Senátorov” Guy Boucher však pre miestne médium priniesol smutnú správu. Rodák z Košíc si mal pri spomínanom pästnom súboji zlomiť prst, čo znamená jeho dlhšiu absenciu. Tá sa odhaduje na asi 3 až 4 týždne.

V tejto sezóne zatiaľ Christián Jaroš odohral 28 stretnutí. V nich si na svoje konto pripísal 5 bodov. Tie nazbieral za jeden gól a štyri asistencie. Aj preto je veľká škoda, že ho v jeho rozbehu pribrzdilo takéto nešťastné zranenie.

Zdroj: Ottawasun.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.