V nedeľu 18. septembra sa dohrali posledné duely pred reprezentačnou prestávkou, ktorá znamená akýsi pomyslený koniec začiatku sezóny. A v niektorých kluboch majú o čom premýšľať. Teda, to budú vo všetkých. Niekde však o niečo viac…

V štyroch známych kluboch sa totižto trasú manažérske kreslá pod zvučnými menami. Samozrejme, žiaden z nich sa napokon porúčať nemusí, no rozhodne varovné prsty zodvihnuté budú.

Najväčším klubom, kde nemusí byť budúcnosť trénera neotrasiteľná, je Bayern. Julian Nagelsmann začal so svojimi zverencami sezónu oslnivo, no nevyhrať štyri ligové duely v rade proti nie úplne najzvučnejším súperom, je šokujúce. A ak k tomu pridáme, že o kabíne Bayernu sa šušká všeličo, uvidíme, či je pozícia mladého Nemca pevná.

Massimiliano Allegri to v Juventuse taktiež nebude mať práve veselé, veď prehrať kľúčový duel v Lige majstrov doma s Benficou a behom 16 dní mať z piatich zápasov bilanciu 0-2-3, nie je nič, čo by sa v Turíne tolerovalo.

A na záver dve mená z Anglicka. David Moyes urobil vo West Hame za ostatné tri roky kus práce, no bilancia 1-1-5 a aktuálne zostupová 18. priečka nie sú pre Kladivárov akceptovateľné.

No ešte horšie to má uznávaný Brendan Rodgers v Leicestri. Ten naposledy prehral 6:2 s Tottenhamom, v štyroch dueloch na ihriskách súperov nemá klub ani bod a inkasoval 17 krát. S celkovou bilanciou 0-1-6 sú Líšky posledné. Jediné, čo ho údajne zatiaľ drží aj napriek nespokojnosti fanúšikov, je astronomické „bolestné“ blížiace sa k 20 miliónom eur, ktoré sa vedeniu veľmi nechce platiť.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tottenham Hotspur (@spursofficial)

Zdroj: Športový Magazín | Foto: Instagram/Westham, Instagram/Julian_nagelsmann