Švédska legenda svetového futbalu a zároveň najlepší strelec v histórii svojej reprezentácie, patrí medzi tých, o ktorých je počuť aj mimo trávnikov. Najnovšie zaperlil svojou myšlienkou, ktorá sa týka možného odchodu Lionela Messiho z FC Barcelony.

O tom sa hovorilo už niekoľkokrát, avšak absolútne najviac sa o odchode argentínskej ikony rozprávalo behom leta 2020. Napokon však aj v sezóne 2020/21 pôsobí v Barcelone, pričom po nie práve dobrom vstupe do nej sa opäť Messi vyšvihol do čela tabuľky strelcov La Ligy, zatiaľ čo samotná Barca nie je bez šance na titul.

Kde však povedú jeho kroky po sezóne? To zatiaľ nikto nevie, pričom mnohí stále veria, že ostane v Barcelone. Čo si však myslí Zlatan, ktorý bol jeden rok v katalánskom veľkoklube, no následne smeroval do AC Milána? „Ak Lionel Messi eventuálne pustí Barcelonu, bude to znamenať, že nepôjde sám, pretože 98% fanúšikov Barcelony ho bude nasledovať. Oni sú totižto fanúšikmi jeho, nie klubu,“ povedal Švéd patriaci aktuálne AC Milánu. Dá sa s ním do istej miery stotožniť, alebo sa mýlime?

Len sa čudujeme, že sa rovno neponúkol klubu ako viac než len adekvátna náhrada 🙂

Zdroj | Foto: Twitter