Toto robiť naozaj nemal. Zlatan Ibrahimović je taký futbalový Chuck Norris. Jeho vtipy a zmysel pre humor obleteli celý svet a stále neustávajú. Najnovšie si to zlízol koronavírus, ktorým sa švédsky bombardér nakazil. Jeho vtipná reakcia obletela internet.

Nákaza sa opäť začala rozmáhať a nevyhýba sa ani futbalistom. Jedným z nakazených je aj útočník AC Milána, Zlatan Ibrahimović. Ten na Twitteri zanechal korone jasný odkaz. “Včera som bol negatívne testovaný na Covid. Dnes som už pozitívny. Nemám symptómy, ani čokoľvek iné. Covid mal tú odvahu ma vyzvať. Zlý nápad,” napísal veľavravne 38-ročný rodák z Malmö.

Dávku dôvtipu však použil pri reakcií na tento tweet aj bývalý anglický reprezentant, Gary Lineker, ktorý momentálne pracuje ako komentátor pre britskú BBC. “Takže Ibra bol pozitívne testovaný na koronavírus. Myslím, že to bude mať vírus veľmi náročné,” odpovedal Zlatanovi. Chlapom humor nechýba a my Ibrovi prajeme čo najlepší priebeh, nech ho čím skôr môžeme vidieť späť na trávniku.

zlatan ibrahimovic

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter