Vážne zranenie kolena Zlatana Ibrahimoviča v štvrťfinálovom zápase Európskej ligy proti Anderlechtu malo za priamy následok to, že Manchester United švédskemu útočníkovi nepredĺžil zmluvu a Zlatan sa stal voľným hráčom.

Zdalo sa, že Ibrahimovičove roky v Európe sú definitívne zrátané a odíde do niektorého z klubov americkej MLS. Podľa denníka The Mirror však posledné správy hovoria o tom, že Zlatan ostane v Anglicku. Na prekvapenie viacerých by dokonca ani nemal meniť klub, pretože José Mourinho s ním má stále rátať.

Zmluvu majú podpísať po tom, ako sa 35-ročný kanonier úplne uzdraví, čiže niekedy začiatkom budúceho roka. Problémom môže byť len forma novej superposily “Červených diablov” Romela Lukakua. Ak bude belgický kanonier strieľať góly ako na bežiacom páse, nebude dôvod ho posadiť na úkor Švéda. A ten zrejme nebude mať záujem hrať druhé husle. Z predbežnej ústnej dohody tak byť nič nemusí.

Podľa Mina Raiolu, agenta Zlatana Ibrahimoviča, jeho klient ešte určite zostane v Európe: “Veľa klubov sa na Zlatana pýtalo, môže hrať ešte dva alebo aj viac rokov a zostane na 100% v Európe,” povedal narovinu pre športovú stanicu Sky Italia Raiola. Či sa napokon predbežná dohoda medzi futbalistom a Manchestrom naplní, uvidíme najskôr pravdepodobne v januári.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.