Real Madrid včera len remizoval na pôde Celty Vigo v pomere 2:2 a potvrdil tak svoju zlú formu v tejto sezóne. Aktuálny španielsky majster láme v tomto ročníku jeden negatívny rekord za druhým a fanúšikovia len márne čakajú na nejaké zlepšenie. Madridčania strácajú v La Lige na vedúcu Barcelonu už 16 bodov a táto situácia sa už zdá byť neriešiteľná.

Vykúpením pre madridský klub by mohol byť znovuotvorený prestupový trh. Práve k tejto téme sa v najnovšom rozhovore vyjadril manažér Zinedine Zidane. Mnohých fanúšikov španielskeho veľkoklubu ale nepotešil. Podľa jeho slov momentálne klub nepotrebuje žiadne nové posily. “Uvidíme, čo sa stane do 31. januára, ale momentálne nechceme nikoho priviesť. Dôvod môjho rozhodnutia je taký, že som so svojím súčasným tímom momentálne spokojný. Stať sa však môže všeličo.”

Real bol v poslednej dobe spájaný s takými veľkými menami ako Eden Hazard, Harry Kane či Mauro Icardi. Zidane sa ale na adresu útočníkov vyjadril už dávnejšie, že do týchto pozícií nepotrebuje žiadnu posilu. Ako najreálnejší sa videl prestup mladého brankára Kepa Arrizabalagu, ktorý mal byť podľa médií už jednou nohou v Madride, no ani z tohto transferu zrejme nič nebude. Francúzsky manažér je totižto veľmi spokojný aj so svojimi brankármi.

Zdroj: Soccerway.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.