Veľa sa hovorí o tom, aké hráčske zmeny zasiahnu káder Realu Madrid po skončení aktuálnej sezóny. Španielsky denník AS priniesol do celej situácie viac svetla, keď prišiel so zoznamom hráčov, s ktorými už Zinedine Zidane údajne nepočíta.

 

Gareth Bale

Agent waleského futbalistu sa síce vyjadril, že Bale je aktuálne hráčom Realu Madrid, kde má platnú zmluvu, avšak problémom je pre madridský celok najmä jeho plat. Navyše mu podľa všetkého dostatočne neverí ani hlavný tréner a jeho dni by tak mohli byť zrátané.

James Rodríguez

Po Majstrovstvách sveta 2014 prišiel na Santiaga Bernabéua ako veľká nádej. Výraznejšie sa však nepresadil a preto už o 3 roky putoval na dvojročné hosťovanie do Bayernu Mníchov. Nemecký gigant si však neuplatnil opciu na jeho kúpu a 28-ročný futbalista sa vrátil do hlavného mesta Španielska, kde sa však výraznejšie nepresadil ani na svoj druhý pokus a vyzerá to na odchod.

Lucas Vázquez

Bol vždycky oddaným žolíkom, ktorý vedel v prípade potreby zaskočiť ako v útoku, tak aj na kraji obrany. Vzhľadom na jeho vek a perspektívu prišiel podľa všetkého čas, aby prenechal miesto mladším kolegom a spojil svoju budúcnosť s iným klubom.

Mariano Díaz

Prestup 26-ročného útočníka sa upiekol narýchlo po tom, čo Real Madrid potreboval súrne alternatívu do ofenzívy po odchode Cristiana Ronalda. V aktuálnej sezóne však Mariano zasiahol len do 2 ligových stretnutí a preto bude rozhodnutie odísť prospešné ako pre neho, tak aj pre klub.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter