Francúzsko bude patriť v Rusku medzi najväčších favoritov na zisk zlatých medailí, ktoré jeho reprezentanti zo svetového šampionátu priviezli naposledy v roku 1998. Na tento úspech si osobne spomína aj tréner Realu Madrid Zinedine Zidane.

Ten má v súčasnosti vo svojom kádri trio krajanov, keď sa k duu Benzema a Varane pridal počas leta aj Theo Hernández. Podľa informácií denníku Mirror by tento počet Francúzov nemusel ostať konečný, pretože Real Madrid sa vraj pokúsi získať rovno kapitána úradujúcich vicemajstrov Európy.

Po tom, ako madridský celok dlhodobo neúspešne bojuje o De Geu, jednou z ďalších variant má byť skúsený Hugo Lloris. Tento francúzsky brankár Tottenhamu oslávi deň pred Silvestrom už 31. narodeniny a pôsobenie v Reale Madrid by mohlo byť vrcholom jeho kariéry.

Či sa tak stane, je otvorenou otázkou, no v Tottenhame si odchod svojho kapitána rozhodne nepripúšťajú. Na White Hart Lane pôsobí od leta 2012, dovtedy chytal v Nice a Lyone. Počas profesionálnej kariéry má celkovo na konte už viac ako 600 odchytaných duelov.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.