Zinedine Zidane potešil mnohých fanúšikov Realu Madrid. Bývalý legendárny futbalista sa vracia na lavičku tímu, s ktorým trikrát po sebe triumfoval v Lige majstrov a to aj za pomoci Cristiana Ronalda. Ako teda vidí Francúz návrat historicky najlepšieho kanoniera Ligy majstrov?

“Teší ma, že môžem opäť pracovať pre tento skvelý tím. Opustil som klub, pretože som to potreboval kvôli sebe. Rozhodol som sa vrátiť späť a to je najdôležitejšie. Po dlhých 8-ich mesiacoch sa opäť teším na tréningy. Dobil som si moje batérie a cítim sa pripravený,” povedal a úvod staronový kouč madridského celku.

“Je to pre mňa veľká zodpovednosť. Každý kto je tu miluje tento klub, ja takisto. V tomto drese som dokonca aj hral a veľa povyhrával,” zhodnotil Zidane svoju túžbu vrátiť sa na lavičku a zároveň uviedol, že chápe súčasnú situáciu, ale aj to, že nie vždy sa dá všetko vyhrať.

V tíme sa okrem toho očakáva aj veľa zmien. Nasvedčujú tomu aj údajne podmienky, ktoré si Zidane stanovil pred svojim príchodom. Pokiaľ ide o návrat Cristiana Ronalda, ten vylúčiť nechcel, avšak podľa neho to nie je aktuálna téma, pretože tím čaká ešte 11 ligových duelov: “Nie je to pre mňa téma. Máme jedenásť zápasov a potom sa uvidí. Cristiano patrí do histórie klubu, bol tu jedným z najlepších. Teraz však nie je chvíľa nato, aby sme sa bavili o takýchto veciach,” uzavrel Zidane túto tému.

46-ročný kormidelník sa preto nechcel vyjadrovať ani na adresu jeho trénerských predchodcov a rád by sa pozeral do budúcnosti. Každopádne, Real Madrid čaká rušné leto a budovanie nového projektu, čo dosvedčuje aj údajná suma, ktorú mal Zidane dostať k dispozícii na prestupy.

Zdroj: Realmadrid.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.