Real Madrid získal v minulosti hneď niekoľko veľmi zaujímavých futbalových postáv od veľkoklubov z Premier League. Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Michael Owen či David Beckham sú najlepšími príkladmi. Teraz sa má údajne Manchester United zaujímať o dlhoročnú oporu Realu Madrid, no odpoveď z metropoly Španielska znie celkom jasne.

„Jeho kariéra je skvelá, dosiahol v nej veľmi veľa. A pochopiteľne, je nepredajný. Je mimoriadne dôležitý pre klub, pre mňa ako trénera, pre fanúšikov,“ povedal Zinedine Zidane na margo údajného eminentného záujmu “červených diablov” o služby francúzskeho stopéra.

Raphaël Varane má aktuálne 27 rokov, no dres Realu oblieka pravidelne už sedem rokov, debutoval ešte v sezóne 2011/12. Za tú dobu nastúpil už do 353 stretnutí a bol pri osemnástich klubových trofejach. Mimo toho získal s Francúzmi zlato na MS 2018, striebro na EURE 2016 a dosiahol aj viaceré individuálne ocenenia či nominácie do zostáv sezóny. Podľa Transfermarkt.com sa delí o 2.-5. miesto medzi najhodnotnejšími stopérmi súčasnosti, keď pre ním je len Virgil van Dijk.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter