Zinedine Zidane patrí do skupinky “vyvolených”. Skutočne po svete nechodí veľa ľudí, ktorí vyhrali Ligu majstrov počas hráčskej i trénerskej kariéry. Francúzska legenda je často označovaná za jedného z najlepších záložníkov futbalových dejín a my sa k tomuto názoru môžme len prikloniť,

Súčasný tréner Realu Madrid pochopiteľne nechýbal ani na slávnostnom udeľovaní cien France Football, z ktorého si odniesol Ronaldo svoju piatu trofej pre najlepšieho hráča roka. Takého galavečery sa pochopiteľne nezaobídu ani bez všadeprítomných novinárov a ich otázok najrôznejšieho druhu. Práve na Francúza bola smerovaná aj otázka, či si o sebe myslí, že bol lepší ako Cristiano Ronaldo.

„Bol som očividne lepší,“ pohotovo odrovnal novinárov Zidane. Po chvíli sa však zasmial a dodal, že porovnanie nie je možné. „Viete, myslím, že Ronaldo je oveľa lepší, je to najlepší hráč histórie, hoci ani moja kariéra nebola taká zlá,“ dodal.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.