Zinedine Zidane patrí do skupinky “vyvolených”. Skutočne po svete nechodí veľa ľudí, ktorí vyhrali Ligu majstrov počas hráčskej i trénerskej kariéry. Francúzska legenda je často označovaná za jedného z najlepších záložníkov futbalových dejín a my sa k tomuto názoru môžme len prikloniť,

Súčasný tréner Realu Madrid pochopiteľne nechýbal ani na slávnostnom udeľovaní cien France Football, z ktorého si odniesol Ronaldo svoju piatu trofej pre najlepšieho hráča roka. Takého galavečery sa pochopiteľne nezaobídu ani bez všadeprítomných novinárov a ich otázok najrôznejšieho druhu. Práve na Francúza bola smerovaná aj otázka, či si o sebe myslí, že bol lepší ako Cristiano Ronaldo.

„Bol som očividne lepší,“ pohotovo odrovnal novinárov Zidane. Po chvíli sa však zasmial a dodal, že porovnanie nie je možné. „Viete, myslím, že Ronaldo je oveľa lepší, je to najlepší hráč histórie, hoci ani moja kariéra nebola taká zlá,“ dodal.

Tieto slová sa však príliš nedajú zrovnávať s nazorom Ronaldo, ktorý nie príliš skromne vyhlásil, že nevidí nikoho lepšieho, ako je on sám. Kto vie, čo bude hovoriť portugalská superstar o rok, ak bude pokračovať v La Lige v matných výkonoch, ktoré si odčiňuje len gólovou porciou v Lige majstrov, kde aj vďaka nemu Real Madrid postúpil bez väčších problémov do jarných bojov o najprestížnejšiu európsku trofej.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter