Keď Cristiano Ronaldo v 14. minúte nedávneho El Clásica vyrovnával na 1:1, mnoho fanúšikov zostalo zaskočených, že nevideli jeho typickú gólovú oslavu. Zdalo sa, že sa jej musel nútene vzdať kvôli zraneniu, pravda je však iná!

Cristiano Ronaldo vsietil svoj 18. gól v El Clásicu, čím sa vyrovnal legende Realu Madrid Alfredovi Di Stéfanovi. Napriek tomu, že sa mu v 14. minúte podarilo vyrovnať na Camp Nou stav na 1:1, z presného zásahu sa netešil. Po zápase sa reportéri zo Španielska spýtali Cristiana, prečo neoslavoval svoj gól proti odvekému rivalovi. Jeho odpoveď dojala celý futbalový svet.

„Ako mám oslavovať gól, keď osoba, ktorá ma naučila futbal, leží chorá v nemocnici?“

Cristiano Ronaldo narážal pochopiteľne na svojho bývalého trénera a legendu Manchestru United Sira Alexa Fergusona, ktorý je stále na jednotke intenzívnej starostlivosti po tom, čo dostal krvácanie do mozgu a musel byť okamžite operovaný.

Cristiano Ronaldo gól Barcelona 2018

Foto|Video: Streamable.com, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D