Má už aj svoj vysnívaný klub, no bude to ešte dlhá cesta, kým sa tam dostane. Rodinné tragédie zasiahli a stále zasahujú celý svet. Pandémia koronavírusu berie rodinám matky, otcov či deti. Výnimkou nie sú ani profesionálni futbalisti. 

Tragédia sa stala aj v rodine záložníka Arsenalu, ktorý je momentálne na hosťovaní v Atléticu Madrid Lucasovi Torreirovi. Jeho 53-ročná matka zomrela na covid-19, čo podnietilo Uruguajčana k ráznemu rozhodnutiu. “Chcem byť bližšie svojho domova a rodiny. Snažím sa pochopiť túto situáciu. Je náročné prijať to, ale budeme musieť žiť s touto bolesťou,” vyjadril sa 25-ročný záložník pre ESPN.

Ten už má aj svoje vysnívané pôsobisko. “Mám kontrakt v Arsenale a som na hosťovaní v Atléticu, ale chcem hrať za Bocu Juniors. Dúfam, že sa kluby budú vedieť dohodnúť na ročnom hosťovaní. Neviem akú mám miliónovú hodnotu, ale pre Bocu je to veľka suma peňazí,” povedal Torreira. Nuž jeho trhová hodnota je dnes na úrovni 22 miliónov eur, čo je veru slušná položka pre Bocu. Do Arsenalu prestúpil zo Sampdorie za 28,5 milióna eur a Londýnčania by radi dostali čo najväčšiu sumu “späť”. Avšak táto situácia je len na kluboch a dohodách.

torreira

Zdroj: Arseblog.news, Transfermarkt.com | Foto: Twitter