Pred pár mesiacmi vsietil v poľskej najvyššej súťaži krásny gól, po ktorom bol prirovnávaný k slávnemu Danimu Alvesovi. 21-ročný slovenský mladík Lukáš Haraslín je však podľa talianskych médií na odchode zo svojho súčasného klubu a záujem hlásia hneď tri talianske veľkokluby!

Lukáš Haraslín je mladý slovenský krídelník, ktorý zvykne nastupovať v obrane i v stredovej formácii. Rodák z Bratislavy a reprezentant Slovenska do 21 rokov momentálne hráva v poľskom klube KS Lechia Gdansk. Počas juniorských čias pôsobil v bratislavskom Slovane či v talianskej Parme.

Práve talianske kluby vraj 21-ročný Slovák zaujal a podľa tamojších médií sa o neho zaujímajú hneď tri z najväčších talianskych klubov. Sú to SSC Neapol, AS Rím a Inter Miláno. Podľa hráčovho agenta mal Neapol o Haraslína záujem už dávnejšie a tento prestup vyzerá zrejme najreálnejšie. Mladík, ktorý bol pred pár mesiacmi prirovnávaný k Danimu Alvesovi, si teda má z čoho vyberať.

Zdroj: Calciomercato.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D