Milan Škriniar sa stáva čoraz väčším stredobodom pozornosti a to nielen v Taliansku či na Slovensku, ale v celej futbalovej Európe. Ešte pred časom sa hovorilo o tom, že jeho cena pri prípadnom prestupe by mohla byť 50 miliónov eur. Dnes je všetko inak!

Milan Škriniar je spoločne s Maurom Icardim a Ivanom Perišićom najčastejšie skloňovaným hráčom Interu Miláno v súvislosti so zmenou dresu. O slovenského obrancu sa majú zaujímať španielske veľkokluby ako Atlético Madrid či Barcelona. Pred pár týždňami bola jeho cena pri prípadnom prestupe odhadovaná na 50 miliónov eur.

Skriniar Barcelona

V nedávnom rozhovore pre Šport však Milanov agent Karol Csontó vyhlásil, že Inter nášho futbalistu nepredá ani za 50 či 60 miliónov eur. Podľa jeho slov je totiž pre milánsky klub momentálne dôležitejšie vyhrať titul a prípadný záujemca by naozaj musel ponúknuť astronomickú čiastku, aby vedenie Interu zvážilo Milanov odchod.

Zdroj: Sport.sk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D