S prestupom do Realu Madrid je spájaný asi každý slávny futbalista sveta, občas dokonca aj hviezdy Barcelony. Nedávno sa ale tvorcovia YouTube kanála Football Daily zamysleli nad tým, či skutočne Real potrebuje ďalšiu stomiliónovú superstar.

Už dlhšie sa špekuluje o konci útočného trojzubca BBC. Benzema, Bale a Cristiano Ronaldo sú síce stále v kádri “Bieleho baletu”, ale dá sa očakávať, že v dohľadnej dobe minimálne jeden z nich hlavné mesto Španielska opustí. Ako možné nové posily sú často uvádzaní hráči ako Kane či Hazard. Tvorcovia spomínaného YouTube kanála si ale myslia, že napríklad Garetha Balea by viac ako spoľahlivo mohol nahradiť oveľa lacnejší hráč Borussie Dortmund Andrij Jarmolenko.

Sledujte nás aj na Instagrame – TU

Andrij Jarmolenko je 28-ročný pravý krídelník, ktorý na najvyššej úrovni reprezentuje Ukrajinu. V jej národnom drese odohral už 74 stretnutí s bilanciou 33 gólov. Prevažnú časť kariéry strávil práve na Ukrajine, konkrétne v tíme FK Dynamo Kyjev. Od augusta 2017 ale oblieka dres BvB a v tomto nemeckom klube zatiaľ podáva skvelé výkony. Hráč, ktorý do Borussie prestupoval za 25 miliónov eur, by vraj mohol byť vhodnou náhradou za Garetha Balea. Jarmolenko v tomto ročníku odohral zatiaľ 34 zápasov vo všetkých súťažiach a zaznamenal v nich 10 gólov a 9 asistencií.

Zdroj|Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D