Tak o tejto legende ste ešte asi nepočuli. Náhradný brankár Interu Miláno Tommaso Berni je však skutočný komik s bizarnou štatistikou. V klube neodohral ani minútu, no to mu nebráni, aby mal na svojom konte 2 červené karty. A koľko za to berie?

Berni prišiel do Interu v roku 2014 ako voľný hráč. Predtým pôsobil napríklad v Turíne (0 zápasov), v Sampdorii Janov (3 zápasy) alebo v portugalskej Brage. Je však veľmi zaujímavé, že odkedy prišiel do Interu, neodohral ani minútu v súťažnom dueli. Počítate správne. 37-ročný gólman nestál v “súťažnej” bránke už 6 rokov! Napriek tomu si vykoledoval 2 červené karty.

Logicky sa to stalo, keď Berni sedel na lavičke. Vo víkendovom dueli na ihrisku Parmy videl v 68. minúte červenú kartu za obscénne slová a nesúhlas s rozhodnutím rozhodcu. Rovnaký prípad sa mu stal aj v januári tohto roka v zápase proti Cagliari. Tam po zápase prišiel k rozhodcovi a sarkasticky mu zatlieskal za to, že vylúčil Lautara Martíneza. Neuveriteľné.

Iste vás zaujíma, koľko zarába tento hráč ročne. Je to čiastka 200 000€. Za to, že neodohral už 6 rokov súťažný duel, zúčastňuje sa maximálne tak tréningov a vysmieva rozhodcov je to naozaj úžasná suma, čo poviete?

Tommaso Berni Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter