Bayern Mníchov s najväčšou pravdepdobnosťou získa v sezóne 2020/21 tradične titul v Bundeslige, keďže k matematickej istote mu stačia v posledných troch kolách dva body. Na rozdiel od predošlého ročníku avšak neovládne Ligu Masjtrov a v nemeckom pohári dokonca zlyhal predčasne na druholigistovi z Kielu. Do istej miery sa pomení aj lavička a zostava.

Najviditeľnejšou zmenou bude tá na lavičke, veď skvelého Hansa Flicka, ktorý po EURE prevezme nemeckú reprezentáciu, vystrieda 33-ročný Julian Nagelsmann z konkurenčného Lipska. Kameň na kameni neostane ani v kabíne.

Ako ste iste zachytili, s klubom sa lúči dlhoročná opora David Alaba, zmluvu už nedostane ani Jerome Boateng a možno klub opustí aj niekto iný. Naopak, z Lipska príde po sezóne hviezdny stopér Dayot Upamecano a najnovšie sa hovorí o možnom príchode dvojice Achraf Hakimi a Geoggino Wilnaldum. Ako by mohla vyzerať základná zostava s nimi tromi?

Do rotácie by taktiež ostali takí hráči ako THeo Hernández, Niklas Sule, Leon Goretzka, Javi Martinez, Corentin Tolisso, Jamal Musiala, Kingsley Coman či Choupo-Moting. Parádna zostava, nemyslíte?

Upamecano, budúca defenzívna opora Bayernu

Zdroj: Transfermarketweb.com, Športovýmagazín.sk | Foto: Twitter, Chosen11