Arsenal je v tomto ročníku na tom zatiaľ veľmi zle, čo mužstvo potvrdilo aj v poslednom zápase. Londýnčania ako obhajcovia trofeje nastúpili v rámci 3. kola FA Cupu na pôde Nottinghamu Forest. Ten ale slávny veľkoklub poriadne zaskočil a na domácej pôde vyhral vysoko 4:2. Po zápase sa tak poriadne mohli vybúriť neprajníci Wengera, ktorí si opäť žiadajú jeho odchod z lavičky Arsenalu.

Fanúšikovia tohto klubu ale majú po zbabranom pohárovom zápase aspoň nejaký dôvod na radosť. V argentínskych médiách sa začala šíriť správa, že Arsenal je pripravený priviesť počas zimného prestupového obdobia jeden z najväčších talentov Argentíny. Reč je o Cristianovi Pavónovi, ktorý je momentálne hráčom miestnej Bocy Juniors. Tá si za svojho hráča žiada až 33 miliónov libier, čo je takmer 38 miliónov eur.

Cristian Pavón

Dôvodom takejto vysokej prestupovej čiastky je výkupná klauzula hráča, ktorá je nastavená presne na takúto hodnotu. 21-ročný krídelník si už stihol pripísať na svoje konto aj dva štarty v argentínskej reprezentácii a vo všeobecnosti sa o ňom hovorí, ako o novej náhrade za Alexisa Sáncheza. Pavón odohral počas tejto sezóny dvanásť zápasov, v ktorých si stihol pripísať už tri góly a šesť asistencií.

Zdroj: 90min.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.