Tohtoročnú sezónu Premier League poznačila aj obrovská tragédia s nešťastným úmrtím vlastníka Leicesteru City. Toho si uctili aj fanúšikovia Watfordu, na čo ihneď zareagoval syn zosnulého. 

Tragická nehoda sa udiala ešte koncom októbra. Helikoptéra sa zrútila v blízkosti štadióna Leicestru City. V nej sa mal podľa viacerých zdrojov nachádzať aj 61-ročný majiteľ klubu Vichai Srivaddhanaprabha. Táto správa sa nakoniec potvrdila a celé mesto a klub sa ponorili do smútku.

Fanúšikovia Watfordu v súboji s Leicesterom preto na domácom štadióne “Líšok” poodhalili veľký banner s ďakovným nápisom “Vďaka ti, Vichai, že si nám všetkým dovolil snívať” a prianím pokojného odpočinku pre zosnulého Thajčana. Všimol si to aj jeho syn a ten mal ihneď reagovať.

Syn Aiywatt mal okamžite prikázať, aby bolo v polčase pre fanúšikov Watfordu všetko pitie a jedlo zdarma. Chcel sa im tak odvďačiť za ich nádherné gesto. Fanúšikovia Watfordu sa vyjadrili, že mali v úmysle týmto transparentom vyjadriť rešpekt ich víkendovému súperovi.

Transparent fanúšikov Watfordu pre zosnulého Vichaia

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.