Manchester United získal v januári do stredovej formácie Bruna Fernandesa, ktorý sa v prvých týždňoch uviedol ukážkovo. Dokonca si prevzal cenu pre najlepšieho futbalistu za mesiac február v Premier League. Vedenie klubu chce však získať ďalšieho zaujímavého stredopoliara, ktorý by mohol byť s portugalskou posilou kompatibilný.

Podľa britského denník Mirror mal padnúť manažérovi “Red Devils” do oka 21-ročný uruguajský reprezentant Federico Valverde z Realu Madrid. Ten prišiel do Madridu v lete 2018, pričom na rozdiel od prvej sezóny tentokrát dostáva v nabitej konkurencii dostatok príležitostí. Už teraz odohral takmer dvojnásobok minút, a to aktuálna sezóna bola pozastavená sotva po jej dvoch tretinách.

Zisk Valverdeho je však zrejme takmer nemožný. Hoci sa nejedná o nejakú superstar, Real Madrid už pri podpise nastavil jeho výkupnú klauzulu na ohromných 500 miliónov eur. Vedenie Realu Madrid vraj malo celku z Manchestru odkázať, že práve táto suma je jediná, za ktorú ho môže získať do svojho tímu.

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Twitter