Manchester United obsadil v Premier League druhé miesto, čím dal zabudnúť na štvorročné obdobie mimo TOP 3 v konečnej tabuľke. Viacerí hráči však majú svoj vek a očakáva sa istá prestavba základnej zostavy.

V súčasnosti sa špekulácie okolo prestupových cieľov veľkoklubov valia zo všetkých strán a nie je jednoduché odhadnúť, ktoré sú aspoň do istej miery pravdivé. Všetko ale nasvedčuje tomu, že Manchester United by mohol podpísať minimálne tri zaujímavé posily.

Pred pár dňami sme avizovali pokročilé jednania medzi anglickým gigantom a záložníkom Milinkovičom-Savičom. Teraz vychádzajú na povrch informácie o tom, že by mohli tím z Old Trafford posilniť dvaja hráči z európskych TOP tímov. The Sunday Times priniesol informácie o tom, že ľavý obranca/full-back Alex Sandro z Juventusu by mohol nahradiť 32-ročného Ashleyho Younga. Prestupová suma sa môže pohybovať okolo 60 miliónov eur.

Na pravý kraj záložnej rady, prípadne ako full-back by mohol na Old Trafford prísť 26-ročný Lucas Vázquez z Realu Madrid. Ten podľa španielskeho portálu Diario Gol v šatni oznámil svojim spoluhráčom, že v lete prestúpi do Manchestru United. Španiel by pre zmenu mohol byť náhradou za čoskoro 33-ročného Antonia Valenciu, keďže aj v Reale Madrid už niekoľkokrát úspešne zaskakoval za Carvajala. Jeho cena sa odhaduje na 40-50 miliónov eur.

Aj takto by mohla v budúcej sezóne vyzerať zostava Manchestru United

Zdroj: Diariogol.com | Foto: Twitter, Buildlineup.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.