Pri oslavách triumfu Paris Saint-Germain FC vo finále Francúzskeho superpohára sa udiala vec, ktorá sa stala ihneď formou diskusie medzi všetkými fanúšikmi futbalu. Kylian Mbappé totiž doslova vyrazil Neymara zo spoločnej tímovej fotky.

Po finálovom stretnutí Francúzskeho superpohára Trophée des Champions, v ktorom PSG zdolalo Stade Rennais FC 2:1, si robil víťazný tím z metropoly Francúzska spoločnú oslavnú fotku. Kylian Mbappé, ktorý strelil jeden z gólov Parížanov, z nej však doslova vyhodil svojho brazílskeho kolegu Neymara. Bývalá hviezda FC Barcelona do tohto finále nezasiahla, ale Neymar sa na spoločnej fotke napokon predsa len objavil, keď ho na nej “prichýlil” Talian Marco Verratti.

Krátke video, na ktorom sa udiala spomínaný situácia, spôsobilo v celom futbalovom svete poriadny rozruch. Zrejme na základe toho sa 20-ročný francúzsky útočník dodatočne verejne vyjadril, že nechce, aby Neymar odišiel z PSG. „Nechcem, aby od nás z PSG odišiel preč a aj som mu to už povedal,“ citujú Kyliana Mbappého viaceré zahraničné weby.

Foto|Video: Hetrik.sk, Streamable.com