O Zlatanovi Ibrahimovićovi sa toho nahovorilo už veľa. Jedni hovoria, že je nafúkaný a arogantný, druhí im oponujú, že je to síce komediant, ale skvelý hráč. Zlatanov bývalý spoluhráč Mathieu Bodmer posunul tieto vyjadrenia na nový level.

So Švédom obliekal spoločný dres v Paríži St. Germain, do ktorého prestúpil z Milána pred 8 rokmi za 21 miliónov eur. Tam strelil “Ibra” neuveriteľných 156 gólov v 180 zápasoch vo všetkých súťažiach. V klube strávil 4 roky a vybudoval si meno vodcu. Podobne ho opísal aj spomínaný Francúz, ktorý so Zlatanom v PSG dlho nepôsobil, no spoznal ho veľmi dobre.

“Ibrahimović? Je to UFO. Milujem jeho charakter, milujem ho tiež ako hráča. Je to skvelý futbalista, ktorý dal PSG veľa. Samozrejme, môžete povedať, že je arogantný, ale posunul veľa vecí tým správnym smerom,” povedal hráč, ktorý strávil celú svoju kariéru vo Francúzsku.

Bývalý hráč Nice či St.-Étienne sa vyjadril aj na adresu svojho bývalého trénera Carla Ancelottiho. “Ancelotti je Ancelotti. Ak vidíte ten rešpekt od hráčov ako Zlatan alebo Thiago Silva, ukazuje to, akým je veľkým trénerom a skvelým človekom. Mať za trénera takého chlapa ako jeho je úžasné,” povedal o bývalom trénerovi Neapolu, Bayernu, PSG a mnohých iných veľkoklubov. Zaujímavé slová od nie až tak slávneho bývalého záložníka.

mathieu psg

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter, Pixabay.com