Len pred pár dňami španielsky klub Real Madrid vyvrátil špekulácie o tom, že by sa pokúšal získať do svojich radov Neymara či Kyliana Mbappého. Po odchode Cristiana Ronalda do Juventusu bol však Brazílčan opäť spájaný s Realom a ten urobil ďalšie, už druhé oficiálne vyhlásenie o jeho príchode!

„Vzhľadom k tomu, že neustále kolujú informácie, ktoré spájajú hráča PSG Neymara s prestupom do nášho klubu, chce Real Madrid CF objasniť, že nemá v úmysle žiadne ponuky na tohto hráča. Vzťahy medzi týmito klubmi (Real a PSG pozn. red.) sú mimoriadne, takže ak by sme v dohľadnej dobe uvažovali o angažovaní hráča PSG, prvá vec, ktorú musí Real Madrid urobiť, bude, že pôjde do jeho klubu.“ Takto znie oficiálne stanovisko od vedenia úradujúceho šampióna Ligy majstrov, ktoré bolo zverejnené na oficiálnej stránke klubu.

Zdroj: Realmadrid.com | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D