Po každej strate bodov by mal portugalský tréner Tottenhamu tŕpnuť, dokedy ešte bude pôsobiť na lavičke Spurs. On si však zjavne z toho ťažkú hlavu nerobí. Naposledy opäť potvrdil svoju špecifickosť oproti všetkým ostatným persónam vo futbalovom svete.

José Mourinho je známy svojou unikátnosťou. Neraz to potvrdil pozápasovými vyhláseniami, nad ktorými pokrútil hlavou nejeden futbalový fanúšik. V poslednom období je kormidelník Tottenhamu pod riadnou paľbou kritiky. Kohútom sa totiž nedarí tak, ako by si majiteľ, generalita klubu a v neposlednom rade fanúšikovia predstavovali. No The Special One si z toho zjavne ťažkú hlavu nerobí. Na otázku ako sa vysporadúva s kritikou, reagoval tradične svojsky.

“Nemyslím si, že by len tak ktokoľvek z celého sveta išiel diskutovať o raketoplánoch s chlapcami z NASA. Ľudia si myslia, že môžu debatovať o futbale s jedným z najdôležitejších trénerov tejto hry. To je krása futbalu. Zvykol som si už na to. Som s tým v pohode,” konštatoval “jeden z najdôležitejších trénerov futbalového sveta”. Čo viac k tomu dodať. Prekvapil vôbec niekoho takýto postoj?

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter