ŠK Slovan Bratislava čaká na novootvorenom Tehelnom poli prvý oficiálny duel. “Slovanisti” privítajú svojho odvekého rivala Spartak Trnava. Pri tejto príležitosti naznačil svoj možný príchod do tímu z hlavného mesta Slovenska aj nateraz bývalý reprezentant Vladimír Weiss mladší.

Spomínaný zápas je na programe v nedeľu 3. marca o 18:00. V rámci tejto udalosti pozval Vladimír Weiss mladší prostredníctvom videa na internete fanúšikov zo skupiny Ultras Slovan na štadión. Jeho záverečné slová však boli o inom.

29-ročný ofenzívny hráč totiž povedal: “Ivan, ešte mi neprišla zmluva,” čím priamo oslovil viceprezidenta bratislavského celku Ivana Kmotríka mladšieho. Práve ten totiž prednedávnom naznačil, že v jeho plánoch je angažovanie viacnásobného slovenského reprezentanta. Uvidíme teda Weissa čoskoro v drese “belasých”?

Rodák z Bratislavy aktuálne oblieka dres katarského celku Al-Gharafa SC. U jeho súčasného zamestnávateľa mu však vyprší zmluva už v lete 2020 a práve vtedy by sa mohol udiať jeho presun na Tehelné pole.

Foto|Video: Facebook, Twitter