Real Madrid hľadá po odchode svojej najväčšej hviezdy Cristiana Ronalda náhradu. Dlho sa špekulovalo o tom, že by to mohol byť Neymar. Situácia sa však kryštalizuje opačne a posledné vyjadrenia samotného klubu túto možnosť z väčšej časti vylúčili. Hneď nato sa začalo špekulovať o inom mene.

Belgicko obsadilo na tohtoročných MS v Rusku tretie miesto a po zápase sa tajnostkársky vyjadrila jedna z ich najväčších hviezd. “V Anglicku som prežil 6 rokov a aktuálne som odohral dobrý šampionát. Nikdy neviete, čo prinesie budúcnosť. Teraz pôjdem na dovolenku a uvidíme, čo sa stane,” vyjadril sa Eden Hazard.

Ďalej už bol o čosi konkrétnejší: “Po šiestich krásnych rokoch v tomto klube (FC Chelsea) je čas skúsiť niečo nové. Môžem sa rozhodnúť či zotrvám, alebo odídem, no posledné slovo bude mať klub. Ak mi dovolia odísť, vy dobre viete, ktorá destinácia je mojou obľúbenou.” 

Belgičan sa už viackrát vyjadril, že jeho snom je zahrať si v drese Realu Madrid. “Spájali ma s prestupom do viacerých klubov. Na budúci týždeň to možno bude Bayern Mníchov. Môžem sa nad tým iba pousmiať. Viete dobre, čo preferujem,” dodal na záver a ešte viac rozvíril fámy o svojom prestupe do hlavného mesta Španielska.

Zdroj: marca.com | Foto: Twitter