Clutterbuck Williams hit

Takto nejako to vyzerá, keď človeka prejde buldozér alebo kamión. Hokejista Justin Williams však dokázal, že nie je žiadna “baba” a chlapsky sa z tohto hitu otriasol!

V nočnom zápase medzi New Yorkom Islanders a Washingtonom Capitals vyšli “Ovečkinovci” naprázdno a prehrali 0:3. V úvode prostrednej dvadsaťminútovky, keď bol stav ešte bezgólový, tak Ostrovan Cal Clutterback doslova zničil svojím bodyčekom v strednom pásme 35-ročného veterána NHL Justina Williamsa.

Clutterbuck Williams hit
Call Clutterbuck.

Clutterback má v profilige povesť poriadneho tvrďáka, ktorú opäť raz len potvrdil. Williams je naopak produktívny útočník, ktorý v NHL odohral viac než 1000 zápasov a nazbieral takmer 650 bodov. Taktiež je trojnásobným víťažom Stanley Cupu, ktorý získal v roku 2006 s Carolinou a v rokoch 2012 a 2014 s Los Angeles. V tomto ročníku sa však trápi a počas dvadsiatichdvoch duelov si pripísal len štyri kanadské body. V nočnom zápase proti Islanders bol však vyhlásený za tretiu hviezdu duelu a to najmä kvôli tomu, že sa chlapsky otriasol z tohto brutálneho hitu a dohral zápas.

Clutterbuck Williams hit
Justin Williams.

Clutterbackov zničujúci bodyček na Williamsa

Video: YouTube | Foto: Instagram, YouTube