Finálový zápas Pohára konfederácií 2017 rozhodol jediný gól. Ten vsietil po obrovskej chybe čílskej obrany Lars Stindl. Nemecko vyhralo 1:0 a prvýkrát v histórii získalo prvenstvo na tomto turnaji. Finále malo však aj menšiu bitkársku pasáž, o ktorú sa postaral horkokrvný záložník Arturo Vidal!

Stredopoliar Bayernu Mníchov si v spomínanom zápase tvrdo vyšliapol na svojho spoluhráča z bavorského veľkoklubu. Po jednom spornom momente Vidalovi praskli nervy a surovo sotil Joshuu Kimmicha. Nemecký reprezentant tvrdý atak od hviezdneho Čiľana však napokon ustál. Arturo dostal za tento nešportový útok na klubového spoluhráča žltú kartu.

Arturo Vidal sa “pobil” s Joshuom Kimmichom

Arturo Vidal v tomto stretnutí ukázal nielen svoj temperament, ale aj svoju futbalovú kvalitu. Za zmienku totiž stojí jeho geniálna prihrávka, ktorú predviedol už v piatej minúte zápasu. Jeho famózny pas nájdete v zostrihu finále v čase 1:15. Zahraničné portály o tejto prihrávke hovoria ako o najlepšom pase celého turnaja!

Finále Pohára Konfederácií: Čile : Nemecko 0:1 (zostrih)

Video: Streamable.com | Foto: Twitter, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D