Po letnom fiasku v rokovaniach o prestupe Coutinha medzi FC Barcelonou a Liverpoolom to vyzerá tak, že pre katalánskeho giganta svitá v zime na lepšie časy. Posledné správy hovoria, že vedenie tímu z Liverpoolu zmenilo názor a je ochotné vyjednávať.

25-ročná hviezda “The Reds” by sa mohla už v zimnom prestupovom období sťahovať na Camp Nou. Vedenie anglického klubu malo Coutinhovi ponúknuť kapitánsku pásku, ale odmietol. V Liverpoole si teda uvedomili, že Brazilčan chce odísť a ak barcelonská strana splní všetky požiadavky, bude môcť prestúpiť.

Hlavnou podmienkou toho, aby Philippe Coutinho mohol zmeniť dres, je prestupová čiastka. Tá bola stanovená na 150 miliónov eur a akýmkoľvek snažením sa o zníženie tejto sumy príde ku krachu rokovaní. Coutinho nehral v pondelok v ligovom zápase proti Burnley a mal by vynechať aj piatkový duel poháru FA Cup proti Evertonu. Preto sa už pošuškáva, že koncoročný zápas 30. decembra proti Leicesteru bol jeho posledný v červenom drese.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Flash
Prináša športové novinky rýchlosťou blesku! Kvôli obľúbenému športu odletel až do kolísky hokeja, aby tam prežil doposiaľ najväčšie dobrodružstvo a zároveň si vychutnal množstvo zápasov z najprestížnejšej hokejovej ligy sveta.