Aktivita katalánskeho giganta na zimnom prestupovom trhu pretrváva. Na Camp Nou hráči nielen prichádzajú, ale aj vo veľkom odchádzajú. Tréner Ernesto Valverde si môže zo súpisky vyškrtnúť ďalšie meno.

Z Barcelony už odišiel Arda Turan, Argentínčan Mascherano má namierené do Číny, pravý obranca Aleix Vidal je krôčik od návratu do Sevilly a aktuálne z vedúceho tímu španielskej La Ligy hlásia odchod ďalšieho hráča.

Inter Miláno a FC Barcelona sa dohodli na podmienkach transferu Brazilčana Rafinhu. Ten zamieri na San Siro do konca sezóny na hosťovanie s možnosťou kúpy za 35 miliónov eur a ďalšie 3 milióny eur v bonusoch. Ak sa prestup v júli uskutoční, Rafinha by sa tak stal najdrahším produktom slávnej La Masie, ktorý kedy opustil Barcelonu.

Zaujímavosťou je, že Rafinha sa v milánskom Interi stretne so svojim bývalým spoluhráčom z akadémie La Masia Maurom Icardim. Ten je v súčasnosti dokonca kapitánom talianskeho veľkoklubu.

Zdroj: En.As.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Flash
Prináša športové novinky rýchlosťou blesku! Kvôli obľúbenému športu odletel až do kolísky hokeja, aby tam prežil doposiaľ najväčšie dobrodružstvo a zároveň si vychutnal množstvo zápasov z najprestížnejšej hokejovej ligy sveta.