Pre väčšinu českých i slovenských fanúšikov NHL je meno Petr Adler známym pojmom. Tento skúsený žurnalista pravidelne prináša tunajším fanúšikom zámorskej profiligy veľmi zaujímavé informácie z diania a najmä zo zákulisia “enejdžel”. Podľa jeho slov čaká Jara Haláka výmena!

Petr Adler sa nedávno pre slovenský portál Šport vyjadril, že v zámorí sa vo veľkom špekuluje o trejde medzi New Yorkom Islanders a Detroitom Red Wings. Tieto dva kluby vraj chystajú veľkú výmenu a tá sa má týkať gólmanov. Islanders majú do Detroitu poslať Slováka Jara Haláka, zatiaľ čo opačným smerom by mal putovať o rok starší Američan Jimmy Howard.

Jarovi Halákovi po tejto sezóne končí zmluva a po všetkých ťahaniciach s Islanders je nepravdepodobné, že by mal záujem o pokračovanie v tomto klube. Záujem o Jara v NHL určite bude, pretože napriek klesajúcej úspešnosti zákrokov, má v zámorí povesť kvalitného gólmana. Je ale práve trápiaci sa Detroit tým najvhodnejším miestom pre jeho ďalšiu kariéru?

Zdroj: Sport.sk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D