Manchester United má súčasnú sezónu rozbehnutú celkom sľubne, ale situáciu trénerovi Josému Mourinhovi komplikujú zranenia viacerých opôr. Tento problém sa týka aj defenzívy!

Preto by vraj “Červení diabli” chceli už v januári vystužiť svoje obranné rady. S prestupom do Manchestru United je spájaných viacero defenzívnych mien, ale najnovšie sa podľa portálu Mirror skloňuje aj možný veľký návrat na Old Trafford. V hre by totiž mal byť 29-ročný obranca Jonny Evans.

Ten je odchovancom United a v tíme pôsobil až do roku 2015, kedy bol za 8,3 milióna eur predaný do svojho súčasného klubu West Bromwich Albion FC. Už v lete 2017 sa o neho zaujímali celky ako Arsenal či Manchester City, ale vedenie WBA všetky ponuky za skúseného zadáka odmietlo. Či by snaha “Red devils” dopadla úspechom, to sa možno dozvieme už v januári 2018.

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D