Francúzsky veterán Patrice Evra skončil ešte v novembri v tíme Olympique Marseille za kopnutie fanúšika pred zápasom Ligy majstrov. Zdá sa však, že skúsený obranca sa opäť vráti do sveta profesionálneho futbalu.

Podľa posledných správ totiž dostal Evra ponuku od tureckého klubu Galatasaray SK. Skúsený Francúz má síce počas tejto sezóny zakázané štartovať v európskych pohárových súťažiach, ale tureckému veľkoklubu by mohol pomôcť v tamojšej najvyššej súťaži. V nej je momentálne Galatasaray druhý s jednobodovým mankom na prvý Istanbul BB.

evra skrat

Patrice Evra má za sebou pôsobenie v takých kluboch ako Marseille, Juventus, Manchester United či AS Monaco. Turecká liga je známa tým, že láka mnoho veteránov, a zabojovať o tamojší titul by mohla byť pre 81-násobného reprezentanta Francúzska výzva i skvelý reštart záveru kariéry.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D