V šatni milánskeho Interu sa dejú zmeny. Tím Milana Škriniara bude mať nového kapitána. Túto pozíciu doteraz zastával Mauro Icardi, ktorého však klub zbavil kapitánskej pásky a je tak možné, že argentínsky útočník bude chcieť v lete odísť.

Vedenie talianskeho celku len nedávno ohlásilo, že Mauro Icardi končí vo funkcii kapitána mužstva. V nej ho nahradí skúsený slovinský brankár Samir Handanović. Navyše mal byť reprezentant Argentíny vyradený aj z kádre pre blížiaci sa zápas 16-finále Európskej ligy UEFA, v ktorom Inter zavíta na ihrisko Rapidu Viedeň.

Mauro Icardi

Dôvodom celej veci má byť odmietavé stanovisko Icardiho predĺžiť svoju zmluvu. Ten totiž požaduje zvýšenie svojho platu. Milánsky klub tak preto učinil rázny krok a všetko nasvedčuje tomu, že by sa 25-ročný útočník mohol v lete so svojím súčasným zamestnávateľom rozlúčiť.

O jeho služby už dlhšiu dobu javí záujem najmä Real Madrid. Práve madridský tím by bol aj jeden z najvážnejších kandidátov, ktorý by mohol uhradiť sumu 100 miliónov eur. Na toľko sa totiž odhaduje suma tohto hviezdneho kanoniera.

Zdroj: Bbc.com | Foto: Twitter