Švédsku superstar Zlatana Ibrahimovića poznáme ako skvelého futbalistu, ktorý dáva krásne góly, ale aj zo sebavedomých vyhlásení, či už na adresu súperov, tímov, alebo o jeho genialite. Zlatan je aj v tejto sezóne ťahúňom AC Milána so 6 gólmi.

AC Miláno sa dostalo na prvú priečku pred Inter Miláno a Neapol aj vďaka nemu.  Každopádne sa našla vec, čo aj veľkého Zlatana do istej miery straší. Je to vec, ktorú by mnohí s nás nečakali a určite bude pre každého prekvapujúca. Ibrahimović sa vyjadril takto: „Som vystrašený z toho, žeby som mal prestať hrať futbal. Chcel by som ostať v klube celý život a vyhrať s ním ďalšie Scudetto“. 

Zlatan Ibrahimović povedal, žeby chcel v Serii A zostať do konca kariéry, a priznal sa, že sa „bojí prestať hrať“ kvôli tomu, čo bude nasledovať po odchode do „športového dôchodku“. Zlatan má zmluvu ešte do konca sezóny, po ktorej sa zjavne chystá pokračovať v kariére aj naďalej. Na otázku ako dlho by chcel hrať, odpovedal takto: „Chcel by som hrať tak dlho, ako to len bude možné. Kým budem mať adrenalín, budem pokračovať,“ povedal Ibrahimovič v nedeľňajšej talianskej diskusnej relácii Che Tempo Che Fa.

Verme, že Ibrahimović vydrží hrať čo najdlhšie, aby nám ešte ukázal niečo z jeho futbalovej geniality. Ak bude zdravie slúžiť, legendárneho „Ibru“ určite uvidíme aj v nasledujúcej sezóne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic)

Zdroj: Skysports.comFoto|Video: Facebook/ZlatanIbrahimovic, Instagram/iamzlatanibrahimovic