Real Madrid má v tíme množstvo hviezdnych futbalistov. Každý z nich má svoju odhadovanú trhovú hodnotu. My sme sa na základe údajov z renomovaného portálu Transfermarkt.com prišli na poriadne prekvapujúci výsledok.

Obrovským prekvapením je, že aktuálne najhodnotnejším futbalistom “Bieleho baletu” je brankár. Tí nezvyknú mať tak veľkú cenu ako ofenzívni futbalisti, alebo celkovo hráči v poli. Thibaut Courtois má však podľa spomínaného webového portálu hodnotu 75 miliónov eur, čo o 5 miliónov prevyšuje Raphaëla Varana a Federica Valverdeho, ktorí si delia v tomto pomyselnom rebríčku druhé miesto.

Ďalej nasleduje Casemiro (65 mil.), Eden Hazard, ktorého cena prudko poklesla na 60 miliónov eur, Toni Kroos a Vinícius Júnior (obaja 50 mil.), Martin Odegaard a Rodrygo (obaja 45 mil.), Dani Carvajal, Ferland Mendy, Marco Asensio a Éder Militao (všetci 40 mil.), Isco (30 mil.), Karim Benzema a Luka Jović (25 mil), Sergio Ramos a Álvaro Odriozola (obaja 14 mil.), Marcelo a Mariano Díaz (obaja 12 mil.), Nacho, Lucas Vázquez a Luka Modrić (všetci 10 mil.) a na absolútnom chvoste je náhradný brankár Zidanovej družiny Andriy Lunin s hodnotou 3 miliónov eur.

ZOZNAM aktuálne “nepredajných” hráčov Realu Madrid >>TU<<

Zdroj: Transfermarkt.com | Foto: Twitter