Zdeno Chára je veľkou osobnosťou nie len na ľade, ale aj mimo neho. Potvrdil to aj najnovším videom na Instagrame. Cez túto sociálnu sieť chce pomôcť 20-mesačnému Riškovi bojujúcemu s nervovo-svalovým ochorením.

Malému chlapčekovi zo Slovenska môže pomôcť len jediný liek z USA. Má to však poriadny háčik. Tento liek neprepláca poisťovňa a stojí 2 milióny dolárov. Slovenský obor tak vyzýva všetkých bostonských fanúšikov na pomoc v krásnom príhovore, ktorý si môžete prečítať nižšie na jeho Instagrame. Pomôcť však môžete aj vy a to na tomto —ODKAZE—. Ak nie finančne, tak aspoň zdieľaním.

Zdeno Chára a jeho prosba o pomoc pre Riška

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Being a Bruin for so long, I’ve seen how supportive and generous the community of Boston can be. You have all helped me through so many battles and challenges, and I would like to ask for you to extend that support to a little warrior back in Slovakia, Risko. Risko is a fighter and is battling for his life every day. Risko and his parents have put their faith in a treatment that happens to be here in Boston. Together, we can help Risko receive the treatment that he needs. Please join me in supporting him by clicking one of the charitable donation links that are in my bio. Som hrdý Slovák a viem, ako môžeme byť spolu podporní a veľkorysí, ako komunita na Slovensku. Všetci ste mi mnohokrát pomohli vašou podporou prejsť cez ťažké chvíle. Teraz  by som vás chcel požiadať, aby ste túto podporu rozšírili o ďalšieho malého bojovníka na Slovensku, RIŠKA. Riško je bojovník a každý deň bojuje o svoj život. Riško a jeho rodičia veria v liečbu, ktorá je v Bostone. Spoločne Riškovi pomôžme pri liečbe, ktorú tak súrne potrebuje. Pripojte sa ku mne a podporte ho tu: https://www.ludialudom.sk/vyzvy/7135

Príspevok, ktorý zdieľa Zdeno Chara (@zeechara33),

Zdroj|Foto|Video: Instagram/zeechara33