Je rozhodnuté a zápas proti Dánskej hokejovej reprezentácii bude našim posledným na tohtoročnom svetovom šampionáte. Internetom sa preto začala šíriť výzva pre všetkých fanúšikov v Steel Aréne a vyzerá to, že nás čakajú opäť poriadne emotívne chvíle.

Tak ako aj na posledných domácich MS v roku 2011, tak aj tento rok sa budeme lúčiť v zápase proti Dánom. A práve ten bude mať pre všetkých aj poriadne smutnú príchuť. Pred 8 rokmi sa v tomto zápase rozlúčil s reprezentáciou Pavol Demitra. Ten následne 7. septembra 2011 zahynul pri leteckom nešťastí.

Pavol Demitra – rozlúčka MS 2011

Práve našu hokejovú legendu si plánujú priaznivci v Steel Aréne pripomenúť hromadným skandovaním jeho mena v symbolickej 38. minúte stretnutia proti Dánsku. Táto výzva sa šíri po sociálnych sieťach obrovskou rýchlosťou a tak sa dá predpokladať, že to bude v Steel Aréne opäť poriadne emóciami nabitý duel.

Navyše sa po jeho konci s hokejovou kariérou lúči tentokrát aj ďalšia legenda nášho hokeja Ladislav Nagy. O krásne momenty aj pri poslednom zápase Slovenska na MS v hokeji teda určite nebude núdza a nemali by ste si ho preto nechať ujsť.

Foto|Video: Instagram, YouTube, Facebook