Sezóna v Premier League ešte zďaleka nie je u konca a prestupový trh stále nie je otvorený, ale bitka o hráčov sa začína už teraz. Do Chelsea prídu prvé veľké mená už čoskoro. Werner a Ziyech však vôbec nemusia byť poslednými posilami v Londýne.

Kepa Arrizabalaga je veľké tohtosezónne sklamanie pre tím Franka Lamparda. Stál 80 miliónov eur, avšak túto svoju cenu zďaleka neobhajuje svojimi výkonmi. Dokonca v pár zápasoch ho 42-ročný kormidelník posadil na lavičku a do brány poslal veterána Willyho Caballera. V modrej časti Londýna sa šepká o predaji najdrahšieho brankára sveta.

Čo s tým má Manchester United? V bráne predsa majú spoľahlivú španielsku jednotku Davida De Geu a s určitosťou sa to meniť v budúcej sezóne nebude. Lenže na hosťovaní v Sheffielde United majú “Červení diabli” vychádzajúci talent anglického futbalu. Dean Henderson patrí v 23 rokoch medzi brankársku špičku a Solskjær sa o ňom vyjadril, že raz bude veľkou hviezdou United.

Henderson sa v lete vráti do Manchestru a bude čakať, čo ďalej. Zmluvu má do roku 2022 a vysedávať na lavičke rozhodne nechce. Presne toto by chcel využiť Frank Lampard, ktorý by do brány rád získal túto vychádzajúcu hviezdu. Cena, ktorú by Chelsea musela platiť sa pohybuje na úrovni 50 miliónov libier. V Chelsea by bol Henderson jednotkou a mal by skvelý plat. Vo svojom klube v Manchestri by mohol o pár rokov nahradiť De Geu. Anglický gólman má nad čím premýšľať.

dean henderson (twitter)

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Twitter