Manchester City vyhral štyri z ostatných piatich sezón Premier League a rozhodne nevzdáva navzdory istej strane na Arsenal zavŕšiť tento rok hetrik. Citizens by radi vyhrali konečne aj Ligu majstrov, poprípade aspoň FA Cup.

Pri pohľade na kvalitu a šírku kádra Pepa Guardiolu nie je nemožný ani trebble. Každopádne, v lete by podľa informácií, ktoré odzneli v španielskej TV Chiringuito v jednom zo športových programov, mohla prebehnúť istá očista.

Až päť zvučných mien by mohlo po sezóne baliť kufre a umožniť príchod iných futbalistov, ktorí by mohli priniesť opäť ohromný hlad po úspechoch. O ktoré postavy sa jedná?

Gundoganovi končí kontrakt, Bernardo Silva má veľkého záujemcu o svoje služby v podobe PSG a trio Walker, Cancelo a Laporte podľa daných informácií nie sú v ideálnej forme a údajne sú v stave, kedy potrebujú zmenu.

Celkom iným prípadom, ktorého by však klub nerád stratil, ke Julian Alvarez. Ten dostáva v spoločnosti Haalanda pramálo príležitostí, navyše klub má Mahreza, Fodena a v talóne aj bližšie nešpecifikované vyhliadnuté meno či mená do ofenzívy.

Zdroj: Sportbible | Foto: Instagram, YouTube