Portugalský fenomén Cristiano Ronaldo má za sebou vynikajúci rok. Hoci sa mu v druhej polovici kalendárneho roka nedarilo úplne podľa predstáv, s Realom získal počas roku 2017 päť trofejí a bol vyhlásený za najlepšieho hráča planéty.

Rok 2017 bol skvelý nielen pre samotného Cristiana Ronalda, ale bol aj rekordným pre Real Madrid. Viac trofejí v jednom roku totiž slávny klub ešte nikdy nezískal. A pod všetky z nich sa výraznou mierou podpísal aj CR7, ktorý bol nedávno korunovaný ako najlepší hráč sveta za tento kalendárny rok.

Druhé miesto obsadil jeho tradičný rival Lionel Messi a na tretej priečke skončil Neymar. Problémom však je, aspoň podľa informácii na portáli Marca, že obaja spomínaní hráči zarábajú viac, než Ronaldo. Ten mal vraj požiadať vedenie klubu o zvyýšenie svojho platu.

Nie je to pritom tak dávno, čo Cristiano Ronaldo vyhlásil, že nechce predĺžiť svoj súčasný kontrakt v Madride. O navýšenie mzdy mal však teraz požiadať a ak je táto informácia pravdivá, je veľmi pravdepodobné, že vedenie klubu jeho požiadavke vyhovie. Stane sa najlepšie plateným hráčom sveta?

Zdroj: Marca.com | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D