Nikto nevie, čo sa sa stalo a či je vôbec v poriadku. Polícia Slovenskej republiky sa už od soboty snaží vypátrať slovenského futbalového trénera, ktorého zmiznutie nahlásila jeho manželka Tatiana. 

Milan Malatinský je trénerom našich futbalových reprezentantov do 18 rokov. Ten je však od štvrtka nezvestný, čo v sobotu na polícii oznámila jeho manželka Tatiana. Vôbec nerozumie, čo sa stalo.  “Ja som s ním nič takéto ešte nezažila. Je to pre mňa a našu rodinu obrovský šok. Nevieme sa z toho spamätať. Dúfam, že bude v poriadku,“ povedala Tatiana Malatinská pre Cas.sk.

Podľa niektorých informácii môže byť za jeho zmiznutím frustrácia z toho, že Malatinskému končí v máji tohto roku zmluva so Slovenským futbalovým zväzom. Ten však ešte o jeho zotrvaní alebo odchode nerozhodol. Polícia prehľadala okolie Brestovian, kde rodina žije, no bezvýsledne.

Milan Malatinský nesedel ani na lavičke počas piatkového finálového zápasu svojich zverencov v rámci Sloviaka Cupu. Naši mladíci v ňom zdolali Čechov 1:0.

Zdroj: Cas.skFoto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.