Španielsky gigant Real Madrid sa nachádza v nie príliš závideniahodnej situácií. Madridský celok postráda formu a najväčším problémom v súčasnosti je nie príliš produktívny útok.

Florentino Pérez stále nehodil uterák do ringu a pokúsi sa vraj získať Neymara, aby odštartoval nový projekt Realu Madrid. Podľa El Larguero je prezident “Bieleho baletu” pripravený konať a zahrnúť Cristiana Ronalda v ponuke, ktorou má presvedčiť Paríž Saint-Germain predať brazilskú superstar.

Pérez sa údajne bude snažiť vyrokovať túto dohodu po skončení Majstrovstiev sveta. Rovnakú stratégiu chce použiť aj v prípade kanoniera Tottenhamu Harryho Kanea. S peňažnou “injekciou” je ochotný do Londýna poslať aj bývalého hráča “Spurs” Garetha Balea. Ak by sa toto šéfovi Madridčanov podarilo, bol by to od neho majstrovský ťah, keď by sa zbavil dvoch strádajúcich, ale stále hodnotných hráčov, za dve mladé “pušky”, ktoré majú budúcnosť stále pred sebou.

Zdroj: Sport-english.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Flash
Prináša športové novinky rýchlosťou blesku! Kvôli obľúbenému športu odletel až do kolísky hokeja, aby tam prežil doposiaľ najväčšie dobrodružstvo a zároveň si vychutnal množstvo zápasov z najprestížnejšej hokejovej ligy sveta.