To snáď ani nemôže byť pravda. Marek Rodák vychytal Fulhamu už dvakrát postup do Premier League. Pred dvoma sezónami ho však vedenie klubu doslova zradilo, keď angažovalo Alphonsea Areolu a tak si Slovák v najlepšej lige sveta veľmi nezachytal.

Zdá sa, že situácia s Marekom Rodákom sa bude opakovať. Fulham totiž javí veľký záujem o albánskeho brankára Thomasa Strakoshu. Ten pôsobí v Laziu, no tam mu končí kontrakt, ktorého platnosť vyprší 30. júna tohto roka, čo znamená, že 1. júla sa stane voľným hráčom. S informáciou o záujme Fulhamu prišli uznávaní talianski novinári ako Gianluca di Marzio, Nicolo Schirá a predovšetkým Fabrizio Romano.

27-ročný Albánec by sa mal stať jednotkou v bráne Chalupárov, po tom, čo 6 rokov pôsobil v rímskom Laziu. Je však veľmi záhadné, prečo chce vedenie Fulhamu angažovať tretieho solídneho gólmana. Rodákovi totiž po celú sezónu kryl chrbát skúsený Paulo Gazzaniga a tak je brankársky post vo Fulhame pokrytý viac ako solídne. Nuž vyzerá to zatiaľ tak, že Rodák opäť ostane v tíme druhé husle. Ak sa nerozhodne nadobro skoncovať vo Fulhame.

Zdroj: Twitter | Foto: Instagram/fulhamfc