Mnohí fanúšikovia si ho ani nevedia predstaviť v drese iného klubu ako v triku Realu Madrid. Sergio Ramos si ho však už súťažne nikdy neoblečie. Z klubu totiž odchádza za mimoriadne zaujímavých, zarážajúcich i poburujúcich okolností.

Sergio Ramos sa verejne rozlúčil s Realom Madrid. Vo svojej rozlúčkovej reči odhalil dôvod svojho odchodu z klubu. Mnohým fanúšikom sa po týchto odhaleniach doslova otváral nožík vo vrecku a nadávky na vedenie Realu sa teraz sypu z každej strany. Totižto najväčší podiel na odchode klubovej ikony má práve Florentino Pérez a spol.

„Za posledných pár mesiacov mi Real Madrid ponúkol ponuku na rok s platom nižším o desať percent. Peniaze však neboli pre mňa nikdy problémom. Chcel som len zmluvu na dva roky namiesto jedného. Potom by som ponuku prijal,” uviedol Ramos. Tridsaťpäťročný stredný obranca pokračoval: „Ponuka na predĺženie zmluvy však mala dátum, do ktorého som sa mal vyjadriť, no o takom niečom som nič nevedel,“ uzavrel Španiel tento bod problému.

Nuž ak existuje na svete klub, ktorý sa nevie s úctou zachovať voči svojim legendám, tak v tom prípade je tým najlepším prípadom Real Madrid. Keylor Navas, Iker Casillas a teraz aj Sergio Ramos. Všetci traja chceli pokračovať v klube, kde by sa mohli dôstojne rozlúčiť s kariérou, no vedenie Realu im to neumožnilo.

Zdroj: Fussballtransfers.com | Foto: Twitter