Očakávania sa naplnili. Kvalifikačný duel medzi Maďarskom a Slovenskom bol plný vášni a emócie. Niektoré však už prekračovali všetky medze a to teraz nehovoríme o piskote maďarských fanúšikov počas našej hymny, ale o tom, čo sa dialo pred štadiónom.

Mohutné pískanie počas slovenskej hymny a to tak, že ju hráči ani nepočuli, či maďarskí fanúšikovia so slovenským občianstvom pochádzajúci od Dunajskej Stredy v našom sektore, ktorých museli od pravých slovenských priaznivcov oddeliť policajní ťažkoodenci. Fiasko, ktoré sa dialo na štadióne v Budapešti, však nebolo jedinou blamážou nášho južného suseda. Portál Cas.sk totiž prišiel so šokujúcimi zábermi, z ktorých sa väčšine z vás zdvihne tlak.

Pred samotným stretnutím totiž Maďari predávali šály, na ktorých bol prečiarknutý slovenský štátny znak s hanlivým nápisom “ho*no“. Nuž, názor na niečo podobné si už musíte spraviť sami. Netreba sa však nechať týmito vecami vyprovokovať a riešiť veci chladnou hlavou, ako naši chlapci, ktorí odpovedali najlepšie ako mohli, keď vďaka krásnemu gólu Róberta Boženíka zvíťazili 1:2.

Spomínaný záber si môžete pozrieť >>TU<<

Pozri aj: Mak si poriadne rypol do Maďarov: Toto dal na internet!

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook, Twitter, YouTube