Aj napriek rôznym avizovaným transferom je stále najdrahším hráčom všetkých čias Paul Pogba. Je takmer isté, že toto tvrdenie nebude platiť dlho, veď ponuky za Ronalda, Mbappého, Griezmanna a ďalších prevyšujú sumu, ktorú v roku 2016 zaplatil za francúzskeho záložníka Manchester United.

Práve tento klub v snahe vrátiť sa na pozície, ktoré mu patrili v časoch Alexa Fergusona, v poslednej dobe ponúka za hviezdnych hráčov astronomické sumy. S ďalšou takou prišlo pred pár dňami, keď mali ponúknuť Tottenhamu 100 miliónov libier za najlepšieho strelca uplynulých dvoch ročníkov Premier League Harryho Kanea. Sami však zrejme neverili, že Tottenham „nepredajného“ útočníka pustí. Ak si jeho vedenie pýta sumy okolo 60 miliónov libier za Walkera či Diera, Harry Kane je potom zrejme skutočne nepredajný.

Takto sa Harry Kane radoval z gólu pri rozlúčke s White Hart Lane, práve proti Manchestru United

V klube mu skutočne nič nechýba, veď v 23 rokoch ho označujú za budúcu legendu londýnskeho tímu, každých pár mesiacov podpisuje vylepšené zmluvy a opäť si zahrá s Tottenhamom aj Ligu majstrov.

Odpoveď na ponuku Manchestru United mala znieť naozaj stroho: „V roku 2013 zaplatil Real Madrid za Garetha Balea 86 miliónov liber. S dnešnou infláciou na prestupovom trhu sa cena tohto útočníka blíži k 200 miliónom.“ Je zjavné, čo tým chcelo vedenie klubu povedať a tak si Manchester United bude musieť počkať minimálne na sezónu, keď sa Kohúti do najprestížnejšej klubovej súťaže nedostanú. Potom by šanca klubu z Old Trafford mohla o niečo stúpnuť. Samozrejme, iba v tom prípade, že „Červení diabli“ sa do Ligy majstrov dostanú.

Zdroj: givemesport.com | Foto: Twitter