Za dvoch najlepších futbalistov planéty sú v súčasnosti označovaní Cristiano Ronaldo a Lionel Messi. Obaja patria k futbalovej špičke už niekoľko rokov a zjavne si to uvedomujú aj oni sami. Aspoň takto to vyplýva z mierne šokujúcich slov portugalského útočníka. 

Cristiano, ktorý v lete prekvapujúc odišiel z Realu Madrid, podáva skvelé výkony aj v drese Juventusu. Za “Starú dámu” už skóroval 7-krát a pridal aj 4 asistencie. Aj vďaka nemu sa môže Juventus bezpečne vyhrievať na čele tabuľky Serie A.

Napriek tomu, že už so svojim úhlavným rivalom Lionelom Messim nezdieľajú spoločnú súťaž, neopomenul v rozhovore ani jeho. Podľa CR7 sú on aj Messi výnimoční: “Hráčov ako sme my, môžte spočítať na jednej ruke. Sú totiž len dvaja a to ja a Messi,” neskromne prehlásil 33-ročný futbalista.

Samozrejme, vníma aj kvalitu ostatných ako sú Mbappé, Griezmann, Varane a Modrić, avšak podľa jeho slov, nikto nedokázal byť na vrchole tak dlhú dobu. Podľa neho sa s ním a Argentínčanom budú môcť porovnávať až vtedy, keď svoje kvality dokážu udržať aspoň 10 rokov.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.